STARTAP LOYIHA MUALLIFLARI DIQQATIGA!
O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetining talaba-yoshlari, magistrantlari, doktorantlari, yosh olimlari hamda professor-o‘qituvchilari o‘zlarining mavjud va istiqbolli startap loyihalarini “Startupbase” yagona elektron platformasiga kiritishga taklif etiladi.
“Startupbase” — startap ekotizimining yagona elektron platformasi bo‘lib, unga startap loyihalarni kiritish uchun loyiha muallifi OneID yagona identifikatsiya tizimi yoki elektron pochta manzili orqali ro‘yxatdan o‘tishi mumkin.
Platforma orqali istiqbolli startap loyihalarni tizimli ravishda shakllantirish, ularni qo‘llab-quvvatlash, rivojlantirish hamda amaliyotga joriy etishga ko‘maklashish ko‘zda tutilgan.
Startap g‘oya yoki loyihangiz bormi?
Unda loyihangizni “Startupbase” platformasiga kiriting va startap ekotizimi imkoniyatlaridan foydalaning!
Platformaga kirish: startupbase.uz
Universitetdagi startap loyiha mualliflaridan o‘z loyihalarini mazkur platformaga doimiy ravishda kiritib borishlari so‘raladi.

ВНИМАНИЮ АВТОРОВ СТАРТАП-ПРОЕКТОВ!
Студентам, магистрантам, докторантам, молодым учёным, а также профессорско-преподавательскому составу Узбекского государственного университета мировых языков предлагается внести свои действующие и перспективные стартап-проекты на единую электронную платформу «Startupbase».
«Startupbase» — единая электронная платформа стартап-экосистемы. Для размещения стартап-проекта его автор может зарегистрироваться через единую систему идентификации OneID или посредством адреса электронной почты.
Платформа призвана обеспечить системное формирование перспективных стартап-проектов, их поддержку и развитие, а также содействовать их практической реализации.
Есть стартап-идея или проект?
Тогда размещайте свой проект на платформе «Startupbase» и воспользуйтесь возможностями стартап-экосистемы!
Доступ к платформе: startupbase.uz
Авторам стартап-проектов университета рекомендуется регулярно размещать и обновлять информацию о своих проектах на данной платформе.