STARTAP LOYIHA MUALLIFLARI DIQQATIGA!
O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetining talaba-yoshlari, magistrantlari, doktorantlari, yosh olimlari hamda professor-o‘qituvchilari o‘zlarining mavjud va istiqbolli startap loyihalarini “Startupbase” yagona elektron platformasiga kiritishga taklif etiladi.
“Startupbase” — startap ekotizimining yagona elektron platformasi bo‘lib, unga startap loyihalarni kiritish uchun loyiha muallifi OneID yagona identifikatsiya tizimi yoki elektron pochta manzili orqali ro‘yxatdan o‘tishi mumkin.
Platforma orqali istiqbolli startap loyihalarni tizimli ravishda shakllantirish, ularni qo‘llab-quvvatlash, rivojlantirish hamda amaliyotga joriy etishga ko‘maklashish ko‘zda tutilgan.
Startap g‘oya yoki loyihangiz bormi?
Unda loyihangizni “Startupbase” platformasiga kiriting va startap ekotizimi imkoniyatlaridan foydalaning!
Platformaga kirish: startupbase.uz
Universitetdagi startap loyiha mualliflaridan o‘z loyihalarini mazkur platformaga doimiy ravishda kiritib borishlari so‘raladi.

ATTENTION, STARTUP PROJECT AUTHORS!
Students, master’s students, doctoral students, young researchers, and faculty members of the Uzbekistan State University of World Languages are invited to register their existing and prospective startup projects on the “Startupbase” unified electronic platform.
“Startupbase” is a unified electronic platform of the startup ecosystem. To submit a startup project, its author can register through the OneID unified identification system or via an email address.
The platform is designed to facilitate the systematic development of promising startup projects, provide support and opportunities for their growth, and assist in putting them into practice.
Do you have a startup idea or project?
Then submit your project to the “Startupbase” platform and take advantage of the opportunities offered by the startup ecosystem!
Access the platform: startupbase.uz
Authors of startup projects at the university are encouraged to regularly submit and update information about their projects on the platform.