Hamkorlik davom etmoqda
Bugun 29-noyabr kuni Sergeli tumani 104-umumta’lim maktabida ingliz tili bo‘yicha navbatdagi to‘garak mashg‘uloti bo‘lib o‘tdi.
Mazkur mashg‘ulot Ingliz tili birinchi fakulteti “Ingliz tilini o‘qitish metodikasi N1” kafedrasi o‘qituvchisi Mardonova Mohinbonu tomonidan tashkil etildi.
Dars jarayonida o‘quvchilar ingliz tilida yangi bilim va ko‘nikmalarni egalladilar. Mashg’ulot davomida nafaqat yangi mavzu balki avval oʻtilgan mavzularni ham mustahkanlash uchun o’rganilgan bilimlarni amaliyotda qoʻllab koʻrdilar.
Shuningdek, turli interaktiv o‘yin va zamonaviy metodlardan foydalanildi. Bu esa o‘quvchilarning darsga bo‘lgan qiziqishini yanada oshirdi va mashg‘ulot samaradorligini ta’minladi.
Qatnashuvchilar soni kundan kunga ortib bormoqda. Oʻquvchilarning ota-onalari ham bunday darslar tashkillashtirilishidan juda mamnun.

Collaboration Continues
Today, on November 29, the next English language club session took place at General Secondary School No. 104 in the Sergeli district.
This session was organized by Mardonova Mohinbonu, a teacher at the "Methodology of Teaching English N1" department of the first faculty of English.
During the lesson, the students acquired new knowledge and skills in English. They not only studied new topics but also reinforced previously learned material by applying the knowledge in practice.
Additionally, various interactive games and modern teaching methods were used, which further increased the students' interest in the lesson and ensured its effectiveness.
The number of participants is growing every day. Parents of the students are also very pleased with the organization of such lessons.