NAVRO‘Z SAYLI oldidan qizg‘in tayyorgarlik!
O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetida “NAVRO‘Z SAYLI” bayram tadbiri arafasida keng ko‘lamli tayyorgarlik ishlari olib borilmoqda.
Hudud bayramona ruhda bezatilib, sahna jihozlari o‘rnatilmoqda, milliy qadriyatlarimizni aks ettiruvchi ko‘rgazmalar va badiiy chiqishlar uchun zarur sharoitlar yaratilmoqda. Talabalar va tashkilotchilar tomonidan bayram dasturini yuqori saviyada o‘tkazish uchun har bir jihatga alohida e’tibor qaratilmoqda.
Estrada yulduzlari ishtirokidagi konsert dasturi, milliy an’analarimizni tarannum etuvchi chiqishlar hamda ko‘tarinki kayfiyat barcha mehmonlarga unutilmas taassurotlar bag‘ishlash arafasida.

АКТИВНАЯ ПОДГОТОВКА К ПРАЗДНИКУ НАВРУЗ!
В Узбекском государственном университете мировых языков ведутся масштабные подготовительные работы к праздничному мероприятию «НАВРУЗ САЙЛИ».
Территория украшается в праздничном стиле, устанавливается сценическое оборудование, создаются необходимые условия для выставок и художественных выступлений, отражающих наши национальные ценности. Студенты и организаторы уделяют особое внимание каждому аспекту, чтобы провести праздничную программу на высоком уровне.
Концертная программа с участием звёзд эстрады, выступления, прославляющие национальные традиции, а также праздничное настроение подарят всем гостям незабываемые впечатления.