OʻzDJTU Kengashida universitet xodimlariga diplomlari topshirildi.
1-fevral kuni OʻzDJTU Kengashida yanvar oyida Ilmiy daraja olgan 6 nafar xodimlarga hamda 3 nafar professor va dotsent ilmiy unvonini olgan universitet xodimlariga diplomlari topshirildi.
Ularga kasaba uyushmasi qoʻmitasi tomonidan gul va esdalik sovgʻalari, universitet tomonidan noutbuk taqdim etildi.
Shuningdek, rektor Ilxomjon Tuxtasinov kengashda universitetning 4 nafar fidoiy xodimlarini 60 yoshga toʻlganligi munosabati bilan tabrikladi va ularga esdalik sovgʻalari taqdim etildi.
Shu bilan birga, sport musobaqalari va Oʻzbekiston davlat jahon tillari universitetida tashkil etilgan “Loyihalar tanlovi”da gʻoliblikni qoʻlga kiritgan talaba-yoshlar ham eʼtirof etildi va ularga ham minnatdorchilik bildirildi.

Дипломы сотрудникам университета были вручены на Совете УзГУМЯ
Сегодня на Совете УзГУМЯ вручены дипломы 6 сотрудникам, получившим в январе ученые степени, и 3 сотрудникам университета, получившим ученые звания профессора и доцента. Профком преподнес им цветы и сувениры, а университет - ноутбук.
Также ректор университета Ильхомжон Тухтасинов поздравил 4 самоотверженных сотрудников университета с 60-летием и вручил им памятные подарки.
Вместе с тем были отмечены и поблагодарены студенты, победившие в спортивных соревнованиях и «Конкурсе проектов», организованном в Узбекском государственном университете мировых языков.