QVZ musobaqasida "Vecherniki" jamoasi g'olib bo'ldi
Oʼzbekiston davlat jahon tillari universiteti miqyosida oʼtkazilgan bugungi QVZ musobaqasida Rektor kubogini Kechki taʼlim bo’limi talabalaridan tarkib topgan "Vecherniki" jamoasi qoʼlga kiritdi.
Musobaqada Ingliz tili 3-fakultetining "Piramida" jamoasi 2-oʻrinni, Sharq filologiyasi fakultetining "Kosmonavtlar"i 3-oʻrinni qoʻlga kiritdi.
Shuningdek, Media va kommunikatsiya fakultetining "Fayz", Ingliz tili 1-fakultetining "Brothers" hamda Ingliz filologiyasi fakultetining “Milliard” jamoalari ham oʻz chiqishlari bilan tomoshabinlar koʻnglidan joy oldi.
Ma'lumot uchun, gʻolib jamoalarga mos ravishda, 5 million, 3 million, 2 million so'm miqdordagi pul mukofotlari taqdim etildi.
Dastur adrenalinga boy boʼlib, yuqori kayfiyatda oʼtdi. Qisqasi, kelganlar darmonda, kelmaganlar armonda qoldi.

В конкурсе КВН победила команда “Вечерники”
В сегодняшнем конкурсе КВН, проводимом в Узбекском государственном университете мировых языков, Кубок ректора завоевала команда "Вечерники", составленная из студентов вечернего отделения.
2 место в конкурсе занялa команда "Пирамида" 3-го факультета английского языка, 3 место заняла команда "Космонавты" факультета восточной филологии.
Также команды факультета Медиа и коммуникаций "Fayz", английского языка 1-го факультета "Brothers" и английского филологического факультета “Milliard” покорили сердца зрителей своими выступлениями.
Для информации, командам-победителям были вручены денежные призы в размере 5 млн, 3 млн, 2 млн сумов соответственно.