O‘zbekiston davlat jahon tillari universiteti profilaktika katta inspektori, mayor Sherboyev Sanjar tomonidan 2-talabalar turar joyida 1-bosqich talabalari bilan uchrashuv o‘tkazildi.
Uchrashuv davomida talabalarga TTJning ichki tartib-qoidalariga rioya qilish, jamoat tartibini saqlash, belgilangan qoidalarga amal qilish hamda turar joyda xavfsizlik talablariga e’tibor qaratish yuzasidan tushuntirishlar berildi.
Shuningdek, talabalarni TTJda o‘zaro hurmat va tartib-intizomga rioya qilgan holda yashashga chaqirildi.

Major Sanjar Sherboyev, Senior Prevention Inspector at the Uzbekistan State University of World Languages, held a meeting with first-year students at the University’s Student Dormitory No. 2.
During the meeting, students were provided with explanations on the importance of complying with the dormitory’s internal rules and regulations, maintaining public order, following established requirements, and paying close attention to safety rules in the dormitory.
Students were also encouraged to maintain mutual respect, order, and discipline while living in the dormitory.