Abituriyentlar diqqatiga!
O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetida kasbiy (ijodiy) imtihonlar 2025-yil 14-iyuldan 17-iyulga qadar 60320200 – Axborot xizmati va jamoatchilik bilan aloqalar hamda 60320100 – Xalqaro jurnalistika yo‘nalishlari kesimida oʻtkaziladi.
Quyidagi havola orqali oliygohda kasbiy (ijodiy) imtihon kuni, vaqti va joyi bilan tanishishingiz mumkin:
Bakalavriat ta’lim  yo‘nalishlarining Kasbiy (Ijodiy) imtihonlari o‘tkazish jadvali
Bogʻlanish uchun telefon raqamlar: +998712301373
Manzil: Uchtepa tumani, G-9a mavzesi, Kichik Xalqa yo‘li ko‘chasi, 21-uy
*Eslatma: Abituriyentlar imtihon boshlanishidan kamida 1 soat avval shaxsni tasdiqlovchi hujjat (pasport yoki ID karta) hamda abituriyent ruxsatnomasi bilan institut hududiga yetib kelishlari lozim.

Вниманию абитуриентов!
В Узбекском государственном университете мировых языков с 14 по 17 июля 2025 года будут проводиться профессиональные (творческие) экзамены по направлениям 60320200 – Информационная служба и связи с общественностью и 60320100 – Международная журналистика.
С расписанием профессиональных (творческих) экзаменов по направлениям бакалавриата можно ознакомиться по следующей ссылке:
График проведения профессиональных (творческих) экзаменов
Контактные телефоны: +998712301373
Адрес: г. Ташкент, Учтепинский район, массив Г-9а, улица Кичик Халка Йули, дом 21
*Примечание: Абитуриенты должны прибыть на территорию института не менее чем за 1 час до начала экзамена с удостоверяющим личность документом (паспорт или ID-карта) и пропуском абитуриента.