2026-yil 19-yanvarsoat 12:00 da
Sharipova Yoqut Qudratillayevna 13.00.02 – Ta’lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi (ingliz tili) ixtisosligi bo’yicha tayyorlagan Ingliz tilini oʽqitish boʽyicha yangi avlod adabiyotlarini yaratishning ilmiy-metodik asoslari (koʽrish imkoniyati cheklanganlar misolida)” mavzusidagi pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun taqdim etilgan dissertatsiyasining muhokamasi.
Zoom linki: https://us06web.zoom.us/j/86812002711?pwd=UZr5X4sjpfOObDwNvDJGOZ6RnCugIj.1
Konferensiya identifikatori: 86812002711
Kirish kodi: 453974
Isakulova Nilufar Janikulovna, pedagogika fanlari doktori (DSc), professor
Axmadaliyeva Xosiyatposhsho Abduxayotovna, O‘zbekiston Respublikasi Bank-moliya  akademiyasi “Ijtimoiy fanlar va chet tillari” kafedrasi dotsenti, pedagogika fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD)
Gulyamova Mavluda Xamitovna, O’zDJTU,  Ingliz tilini o’qitish metodikasi №1 kafedrasi dotsenti, pedagogika fanlari bo’yicha falsafa doktori (PhD)

состоится 19 января 2026 г. в 12:00
Обсуждение диссертации Шариповой Ёкут Кудратиллаевны на соискание учёной степени философии доктора (PhD) по педагогическим наукам по специальности 13.00.02 – Теория и методика обучения и воспитания (английский язык) на тему: “Научно-методические основы создания нового поколения учебных пособий по преподаванию английского языка (на примере лиц с ограниченными возможностями зрения)”.
Ссылка на zoom: https://us06web.zoom.us/j/86812002711?pwd=UZr5X4sjpfOObDwNvDJGOZ6RnCugIj.1
Идентификатор конференции: 86812002711
Код доступа: 453974
Исакулова Нилуфап Жаеикуловна, доктор педагогических наук (DSc), профессор
Ахмадалиева Хосиятпошшо Абдухаятовна, доцент кафедры «Социальные науки и иностранные языки» Академии банковского дела и финансов Республики Узбекистан, доктор философии по педагогическим наукам (PhD)
Гулямова Мавлуда Хамитовна, доцент кафедры методики преподавания английского языка №1 УзДжТУ, доктор философии по педагогике наукам (PhD)