2026-yil 11-fevral, soat 9:00 da
Buriyeva Xumoraxon O‘lmasboy qizining  13.00.01 – Pedagogika nazariyasi. Pedagogik taʼlimotlar tarixi  ixtisosligi bo’yicha tayyorlagan “O‘rta ta’lim o’quvchilarining nutqiy kompetensiyalarini rivojlantirishning pedagogik imkoniyatlari (o‘quv markazlari misolida)” mavzusidagi pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun taqdim etilgan dissertatsiyasining muhokamasi.
Zoom linki: https://us06web.zoom.us/j/87043808251?pwd=zhvOxoYz9FnU0OMKNwNZOdi8ASeDHs.1
Konferensiya identifikatori: 870 4380 8251
Kirish kodi: 511061
Isakulova Nilufar Janikulovna, pedagogika fanlari doktori, professor
Ochilova  Vazira  Rustamovna, O’zDJTU,  Ingliz tilini o’qitish metodikasi №1 kafedrasi dotsenti, pedagogika fanlari bo’yicha falsafa doktori (PhD)
Axmadaliyeva Xosiyatposhsho Abduxayotovna, O‘zbekiston Respublikasi Bank-moliya  akademiyasi “Ijtimoiy fanlar va chet tillari” kafedrasi dotsenti, pedagogika fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD)

состоится 11 февраля 2026 г., 9:00 утра
Обсуждение диссертации Буриевой Хуморахон Олмасбой кизи представленной на соискание учёной степени философии доктора (PhD) по педагогическим наукам по специальности 13.00.01 - Теория педагогики. История педагогического обучения
на тему «Педагогические возможности развития речевых компетенций учащихся средних школ (на примере образовательных центров)».
Ссылка на ZOOM: https://us06web.zoom.us/j/87043808251?pwd=zhvOxoYz9FnU0OMKNwNZOdi8ASeDHs.1
Идентификатор конференции: 870 4380 8251
Код доступа: 511061
Очилова Вазира Рустамовна, доцент кафедры методики преподавания английского языка №1 УзДжТУ, доктор философии по педагогике наукам (PhD)
Ахмадалиева Хосиятпошшо Абдухаятовна, доцент кафедры «Социальные науки и иностранные языки» Академии банковского дела и финансов Республики Узбекистан, доктор философии по педагогическим наукам (PhD)