Milliy Tiklanish demokratik partiyasining vakillari bilan uchrashuv tashkil etildi.
22-fevral kuni Oʻzbekiston davlat jahon tillari universitetida Oʻzbekiston Milliy Tiklanish demokratik partiyasining Toshkent shahar kengashi vakillari bilan uchrashuv tashkil etildi.
Uchrashuv davomida partiya vakillari talabalarga O'zbekiston Milliy Tiklanish demokratik partiyasi toʻgʻrisida, partiyaga qanday qilib a'zo boʻlish haqida maʼlumotlar berib oʻtdi.
Talaba yoshlar partiyaga qiziqish bildirib, unga aʼzo boʻlishini, kelajakda yurtimiz ravnaqi uchun o'zlarining munosib hissalarini qoʻshishini ta'dikladi.
Uchrashuv savol-javob tarzida olib borilib, savollarga toʻgʻri javob bergan talabalarga partiyaning  esdalik sovgʻalari topshirildi.
Tadbirni tashkil etishda yaqindan yordam bergan O’zDJTU matbuot kotibi, Axborot siyosati masalalari bo’yicha rektor maslahatchisi Otabek Ibragimov hamda Ingliz tili 1-fakulteti kafedra mudiri Muhiddin Muxtorov sertifikat va esdalik sovg’alari bilan taqdirlandi.

22 февраля в Узбекском государственном университете мировых языков состоялась встреча с представителями Ташкентского городского совета Демократической партии Узбекистана “Milliy tiklanish”.
В ходе встречи представители партии рассказали студентам о демократической партии национального возрождения Узбекистана, о том, как стать членом партии.
Студенческая молодежь проявила интерес к партии, стала ее членом, внесла свой достойный вклад в развитие нашей страны в будущем.
Встреча проходила в форме вопросов и ответов, и студенты, которые правильно ответили на вопросы, получили памятные подарки от вечеринки.
Пресс-секретарь УзГУМЯ, советник ректора по вопросам информационной политики Отабек Ибрагимов и заведующий кафедрой 1-го факультета английского языка Мухиддин Мухтаров, оказавшие непосредственную помощь в организации мероприятия, были награждены сертификатами и памятными подарками.