2026-yil 17-iyun, soat 10:00da
Mirzokulova Xursanoy Ne`matjonovnaning 13.00.01 – Pedagogika nazariyasi. Pedagogik ta’limotlar tarixi ixtisosligidan pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun tayyorlagan “Bo‘lajak huquqshunoslarning ingliz tilida yozuv ko‘nikmalarini loyihaviy faoliyat texnologiyasi yordamida rivojlantirish” mavzusidagi dissertatsiyasining muhokamasi.
Djurayev Dusmurod Uralovich – Pedagogika fanlari doktori (DSc), professor
Moyanov Iqlsabay Jiyenbayevich – OʻzDJTU, Pedagogika va psixologiya kafedrasi dotsenti, pedagogika fanlari bo`yicha fasafa doktori (PhD), dotsent.

состоится 17.06.2026 г., 10:00 утра
Oбсуждение диссертации Мирзокуловой Хурсаной Неъматжановны на тему: «Развитие навыков письменной речи на английском языке у будущих юристов с использованием технологии проектной деятельности», представленной на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по педагогическим наукам, по специальности 13.00.01 – Теория педагогики. История педагогических учений.
Джураев Дусмурод Уралович — доктор педагогических наук (DSc), профессор
Моянов Ихласбай Жиенбаевич – доцент кафедры Педагогики и психологии Узбекского государственного университета мировых языков, доктор философии (PhD) по педагогическим наукам, доцент
Рахимова Дилдора Кадировна – доцент Университета бизнеса и исследований, доктор философии по педагогическим наукам (PhD)