“35 000 tashabbus” — Mustaqillikning 35 yilligiga bagʻishlangan mega loyihaga start berildi!
Oʻzbekiston Respublikasi Mustaqilligining 35 yilligi munosabati bilan Yoshlarning innovatsion tashabbuslarini qoʻllab-quvvatlash ofisi tomonidan “35 000 tashabbus” umummilliy loyihasi yoʻlga qoʻyildi.
Siz ham yurtimiz rivojiga oʻz hissangizni qoʻshmoqchimisiz?
Unda jamiyat va davlat taraqqiyotiga xizmat qiladigan innovatsion gʻoya yoki tashabbusingizni taqdim eting.
Taʼlim, fan, texnologiya, ekologiya, tadbirkorlik, madaniyat yoki boshqa istalgan yoʻnalishdagi har bir foydali tashabbus muhim.
Tashabbusingizni yuboring: tashabbus.yito.uz⁠
Katta oʻzgarishlar bitta tashabbusdan boshlanadi. Sizning gʻoyangiz esa Yangi Oʻzbekiston taraqqiyotining navbatdagi qadami boʻlishi mumkin.

«35 000 инициатив» — стартовал мегапроект, посвящённый 35-летию независимости!
В связи с 35-летием независимости Республики Узбекистан Офисом поддержки инновационных инициатив молодёжи (https://t.me/Innovatsiyalar_ofisi) запущен общенациональный проект «35 000 инициатив».
Хотите внести свой вклад в развитие нашей страны?
Тогда представьте свою инновационную идею или инициативу, направленную на развитие общества и государства.
Важна каждая полезная инициатива в сфере образования, науки, технологий, экологии, предпринимательства, культуры или любом другом направлении.
Отправьте свою инициативу: tashabbus.yito.uz
Большие перемены начинаются с одной инициативы. А ваша идея может стать следующим шагом на пути развития Нового Узбекистана.