2024-yil 13-iyun, soat 16:00da
Abramova Navbahor To’lqinjon qizining 13.00.02 – Ta’lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi (ingliz tili) ixtisosligi bo‘yicha tayyorlangan Ingliz tilini o‘qitishda talabalar yozuv kompetensiyasini takomillashtirishda lingvomadaniy yondashuv” mavzusidagi pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun taqdim etilgan dissertatsiyasining muhokamasi.
Zoom linki:  https://us02web.zoom.us/j/83663898107?pwd=PvcLaEOMegzsYTM0VGNfyb0a8KR5bc.1
Konferensiya identifikatori: 836 6389 8107
Kirish kodi:1
Gulyamova Mavluda Xamitovna, pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD), dotsent
Paluanova Halifa Daribayevna, O’zDJTU, Ingliz tilini o’qitish metodikasi №1 kafedrasi v.b. professor, filologiya fanlari doktori (DSc)
Ismatova Shaxnoza Miraxmatovna, O’zDJTU, Iqtidorli talabalarning ilmiy-tadqiqot
faoliyatini tashkil etish bo’lim boshlig’i, pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD)
Salisheva Zilola Ismailovna, O’zDJTU, Sharq filologiyasi fakulteti, О‘zbek tili va adabiyoti kafedrasi mudiri, pedagogika fanlari  bо‘yicha falsafa doktori (PhD)

Extended Departmental Scientific Meeting for Discussing Doctoral Dissertations will be held at 16.00 p.m. on June 13, 2024 offline and online format via ZOOM platform
Extended Departmental Scientific Meeting for Discussing Doctoral Dissertations of the PhD dissertation by Abramova Navbakhor Tulkinjon kizi presented for obtaining the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Pedagogical Sciences in the specialty 13.00.02 – Theory and Methodology of Teaching and Upbringing (the English Language) on the theme “Linguocultural approach in enhancing students' writing competence in English language teaching”.
Zoom link: https://us02web.zoom.us/j/83663898107?pwd=PvcLaEOMegzsYTM0VGNfyb0a8KR5bc.1
Conference ID: 836 6389 8107
Paluanova Khalifa Daribayevna, t.m. professor of the Department of Teaching English Methodology №1, UzSWLU, Doctor of Philosophical Sciences (DSc)
Ismatova Shakhnoza Mirakhmatovna, The head of the Department of scientific research organization of activities of talented students of the UzSWLU, Doctor of Philosophical Sciences in Pedagogy (PhD)
Salisheva Zilola Ismailovna, The head of the Department of Uzbek Language and Literature of the Faculty of Oriental Philology of the UzSWLU, Doctor of Philosophical Pedagogical Sciences (PhD)