Ingliz tili 1-fakulteti yangi o‘quv yilini kutib olishga tayyor!
O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetining Ingliz tili 1-fakulteti 2026–2027-o‘quv yilini yangi maqsad va rejalar bilan kutib olishga shay.
Fakultetda o‘quv auditoriyalari va mavjud infratuzilma tartibga keltirilib, talabalar uchun qulay va zamonaviy ta’lim muhitini yaratish bo‘yicha zarur ishlar yakunlandi.
Yangilangan va tartibga keltirilgan muhitda talabalarni sifatli ta’lim, mazmunli mashg‘ulotlar hamda yangi imkoniyatlar kutmoqda.
Endilikda fakultet jamoasi yangi o‘quv yilini ko‘tarinki kayfiyat va katta maqsadlar bilan kutib olmoqda.

Факультет английского языка №1 готов к новому учебному году!
Факультет английского языка №1 Узбекского государственного университета мировых языков готов встретить 2026–2027 учебный год с новыми целями и планами.
На факультете завершены необходимые работы по приведению в порядок учебных аудиторий и имеющейся инфраструктуры, а также созданию комфортной и современной образовательной среды для студентов.
В обновлённой и благоустроенной среде студентов ожидают качественное образование, содержательные занятия и новые возможности.
Теперь коллектив факультета с приподнятым настроением и большими целями готовится к новому учебному году.