O‘zbekiston davlat jahon tillari universiteti yana bir muhim yutuqqa erishdi!
Bugungi kunda universitetimiz tomonidan ishlab chiqilgan ikkita muhim raqamli loyiha O‘zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi tomonidan rasman mualliflik huquqi bilan himoyalandi:
-Universitet rasmiy veb-saytining mobil ilovasi
-Talabalar amaliyoti platformasining mobil ilovasi
Adliya vazirligi tomonidan berilgan rasmiy guvohnomalar(№ DGU 55443 ) universitetimizning raqamli rivojlanish yo‘lidagi jiddiy qadamlarini yana bir bor tasdiqladi.
Bu nafaqat texnik yutuq, balki talabalarimiz, o‘qituvchilar va bitiruvchilarimiz uchun qulaylik yaratish yo‘lidagi katta g‘alabadir!
Loyiha mualliflari va ijodkorlari:
• O‘zbekiston davlat jahon tillari universiteti Raqamli ta’lim texnologiyalari markazi boshlig‘i Sobir Tuychiyev Abdusodiqovich

UzSWLU Achieves Another Significant Milestone!
Today, two important digital projects developed by our university have been officially protected by copyright under the Ministry of Justice of the Republic of Uzbekistan:
• the mobile application of the university’s official website
• the mobile application of the student internship platform
The official certificates issued by the Ministry of Justice (No. DGU 55443) once again confirm the university’s serious steps toward digital advancement.
This is not only a technical achievement but also a major success in creating convenience for our students, faculty members, and alumni!
Project authors and developers:
• Sobir Tuychiyev Abdusodiqovich — Head of the Center for Digital Educational Technologies of UzSWLU
Staff of the Center for Digital Educational Technologies:
• Abdiev Bayramali Abdiqayum og‘li
• Abduvoxidov Davlatbek Shuhratjon og‘li
• Safarov Mirjalol Amir og‘li
During the Council meeting, the certificates were presented in a ceremonial manner, and all participants were congratulated.