O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetida professor-o‘qituvchilar hamda xodimlar o‘rtasida tashkil etilgan mini futbol va voleybol bo‘yicha “Rektor kubogi” musobaqalari o‘z yakuniga yetdi
O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetida professor-o‘qituvchilar hamda xodimlar o‘rtasida tashkil etilgan mini futbol va voleybol bo‘yicha “Rektor kubogi” musobaqalari o‘z yakuniga yetdi.
Musobaqa g‘oliblari va sovrindorlarini taqdirlash marosimi bo‘lib o‘tdi. Bellashuvlar davomida jamoalar sport mahorati, jamoaviy birlik hamda g‘alabaga bo‘lgan intilishlarini munosib namoyon etdilar.
Mini futbol musobaqasi g‘oliblari:
1-o‘rin — Ingliz tili 2-fakulteti
2-o‘rin — Buxgalteriya bo‘limi
3-o‘rin — Ingliz filologiyasi fakulteti
Ayollar o‘rtasidagi voleybol musobaqasi g‘oliblari:
1-o‘rin —Ijtimoiy-psixologik muhit bilan ishlash bo‘limi
2-o‘rin — Ingliz filologiyasi fakulteti
3-o‘rin — Ingliz tili 1-fakulteti
Barcha g‘olib va ishtirokchilarni samimiy muborakbod etamiz hamda ularga kelgusida yangi yutuq va zafarlar tilaymiz!

В Узбекском государственном университете мировых языков завершились соревнования «Кубок ректора» по мини-футболу и волейболу, организованные среди профессорско-преподавательского состава и сотрудников
В Узбекском государственном университете мировых языков завершились соревнования «Кубок ректора» по мини-футболу и волейболу, организованные среди профессорско-преподавательского состава и сотрудников.
Состоялась церемония награждения победителей и призёров соревнований. В ходе состязаний команды достойно продемонстрировали своё спортивное мастерство, командное единство и стремление к победе.
Победители турнира по мини-футболу:
1 место — факультет английского языка 2
2 место — бухгалтерский отдел
3 место — факультет английской филологии
Победители женского турнира по волейболу:
1 место — отдел по работе с социально-психологическим климатом
2 место — факультет английской филологии
3 место — факультет английского языка 1
Поздравляем всех победителей и участников соревнований и желаем им дальнейших успехов и новых достижений!