O'zDJTU akademik litseyi oʻqituvchilari uchun ilmiy-amaliy seminar.
Bugun 5-yanvar O'zDJTU akademik litseyi oʻqituvchilari uchun ilmiy-amaliy seminarlarning ikkinchi kuni yakunlandi.
Seminarda maʼruzachi sifatida litseyning ijrochi direktori Maqsua Obidova ishtirok etdi va bir qator asosiy masalalar muhokama qilindi.
Dastur davomida “Oʻzbekiston davlat jahon tillari universiteti akademik litseyida yo'nalish fanlarini yanada rivojlantirish" va “Xorijiy universitetlar bilan hamkorlik boʻyicha memorandumlar va shartnomalar: natijalar va vazifalar” mavzulariga qaratildi.

Scientific and practical seminar for teachers of academic lyceum of UzSWLU.
Today, January 5, the second day of scientific-practical seminars for teachers of the academic lyceum of UzSWLU ended.
Maksua Obidova, executive director of the lyceum, participated in the seminar as a speaker, and a number of key issues were discussed.
During the program, the subjects were focused on "Further development of major subjects at the academic lyceum of the Uzbekistan State World Languages University" and "Memorandums and agreements on cooperation with foreign universities: results and tasks".