O‘zDJTUda voleybol sport turi bo‘yicha sport o‘yinlaridan fotolavha
Bugun O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetida “Sport kuni” doirasida voleybol sport turi bo‘yicha sport o‘yinlari bo‘lib o‘tdi.
Unda professor-o‘qituvchilar, xodimlar hamda talabalar jamoalari faol qatnashib, qizg‘in va murosasiz o‘yinlarda o‘z mahoratlarini namoyish etdilar. Jarayon davomida jamoaviylik, chaqqonlik va o‘zaro hamkorlik alohida ko‘zga tashlandi.
Mazkur sport o‘yinlari sog‘lom turmush tarzini qo‘llab-quvvatlash, jismoniy faollikni oshirish hamda jamoada ijobiy muhitni mustahkamlashga qaratildi.

Фоторепортаж с волейбольных спортивных игр в Узбекский государственный университет мировых языков
Сегодня в Узбекском государственном университете мировых языков в рамках «Дня спорта» состоялись соревнования по волейболу.
В них активно участвовали команды профессорско-преподавательского состава, сотрудников и студентов, демонстрируя своё мастерство в напряжённых и бескомпромиссных матчах. В ходе игр особенно ярко проявились командная работа, ловкость и взаимное сотрудничество.
Данные спортивные игры были направлены на поддержку здорового образа жизни, повышение физической активности и укрепление позитивной атмосферы в коллективе.