20-dekabr kuni Rus filologiyasi fakulteti Toshkent viloyatining Boʻstonliq tumanidagi 125-sonli Imkoniyati cheklangan bolalar uchun ixtisoslashtirilgan maktabga tashrif buyurdi.
Fakultet dekani Azizxon Raxmonov va Ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha dekan o‘rinbosarlari Xasan Ahmedov, Abror Dadaxanov, fakultet tyutori Intizor Sa’diyeva, Yoshlar ittifoqi yetakchisi Murodjon To‘lanboyev tomonidan tashkillashtirilgan dasturda faol talabalar tomonidan Mehribonlik uyida ajoyib Yangi yil shousi uyushtirildi.

20 декабря сотрудники факультета русской филологии посетили специализированную школу для детей-инвалидов №125 Бостонликского района Ташкентской области.
20 декабря факультет русской филологии посетил специализированную школу для детей с ограниченными возможностями № 125 Бостонликского района Ташкентской области.
Декан факультета Азизхан Рахмонов и заместители декана по духовно-просветительской работе Хасан Ахмедов, Аброр Дадаханов, куратор факультета Интизор Саадиева, лидер молодежного союза Муродджон Толанбоев, активные студенты в программе, организованной замечательным Годовым шоу «Новый Дом Милосердия», были организованы.