Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligining"Barcha oliy, o‘rta maxsus va kasbiy ta’lim tashkilotlari talabalari va o‘quvchilariningqishki ta’til davrini mazmunli o‘tkazish hamda professor-o‘qituvchilar uchun seminarlartashkil etish to‘g‘risida" 2024-yil 6-dekabrdagi 457-sonli buyrug‘ining tegishli bandiga ko'ra 2024/2025 o‘quv yili kuzgi semestri yakuni bo‘yicha o‘tkaziladigan yakuniy nazorat ishlarini ma'lum grafik asosida tashkil etish belgilangan.
Mazkur yakuniy nazorat ishlarini o'tkazish joylari va vaqti bo'yicha jadvallarda tanishishingiz mumkin

According to the relevant paragraph of Order No. 457 of December 6, 2024"on meaningful transfer of the entire holiday period and seminars for professors and teachers" of the Ministry of Higher Education, Science and innovation "Students and students of all higher, secondary special and professional educational organizations", the organization of Final Control work on the end of the fall semester of the 2024/2025 academic year
You can familiarize yourself with the tables on the places and time of conducting this final control work