O‘zDJTUda “Talant Shou” va “Zakovat” musobaqalari g‘oliblari taqdirlandi
Oʻzbekiston davlat jahon tillari universitetida oʻtkazilgan “TALANT SHOU” tanlovi " hamda Yoshlar ittifoqi boshlangʻich tashkiloti Kechki va sirtqi taʼlim fakulteti kengashi tomonidan oʻtkazilgan "ZAKOVAT" musobaqasi "Rektor kubogi" saralash bosqichida faxrli oʻrinlarni egallagan jamoalar taqdirlandi.
O'zdjtu Kechki va sirtqi taʼlim fakulteti Yoshlar ittifoqi kengashi sizlarni doimo qoʻllab-quvvatlaydi.
"Talant shou" tanlovining "Milliy va xorij raqslari" yo'nalishi boʻyicha universitet bosqichida: Nig'matova Sevinch Xojiakbar qizi 1- bosqich talabasi faxrli 1-o'rinni egallaganli uchun fakultetimizda diplom va kitoblar bilan taqdirlandi.
"Zakovat" intellektual musobaqasi "Rektor kubogi" saralash bosqichida: 1-o‘rinni qoʻlga kiritgan— “WKN” jamoasi, 2-o‘rin “Eclipse” jamoasi, 3-o‘rin — “Alfraganus” kabi jamoalar esdalik sovgʻalari va diplomlar bilan 4-o‘rin — “Fenomen” hamda 5-o'rin “Sunshine” jamoalari kitoblar bilan taqdirlandi.
Barcha g‘olib va ishtirokchi jamoalarni tabriklaymiz hamda keyingi bosqichlarda ularga omad tilaymiz!

Winners of the “Talent Show” and “Zakovat” Competitions Honored
At the Uzbekistan State World Languages University, teams that achieved prize-winning places in the qualifying round of the “Rector’s Cup” for the “Talent Show” competition and the “Zakovat” intellectual game, organized by the Council of the Youth Union of the Faculty of Evening and Distance Education, were awarded.
The Youth Union Council of the Faculty of Evening and Distance Education of UzSWLU consistently supports talented and active youth.
At the university stage of the “Talent Show” competition in the category “National and Foreign Dances,” first-year student Sevinch Nigmatova Khojiakbar qizi won the honorable first place and was awarded a diploma and books by the faculty.
In the qualifying round of the “Zakovat” intellectual competition for the “Rector’s Cup”:
• 1st placeWKN team
• 2nd placeEclipse team
• 3rd placeAlfraganus team
These teams received diplomas and commemorative gifts.
The Fenomen team (4th place) and the Sunshine team (5th place) were awarded books.
We congratulate all winners and participating teams and wish them success in the next stages of the competition!