24-may kuni Quvnoqlar va zukkolar ko'rik-tanlovining "Toshkent shahar hokim kubogi" bellashuvi bo'lib o'tdi.
Unda O'zDJTU nomidan ''Bolalar" jamoasi ishtirok etdi.
Tanlov yakunida Bolalar jamoasi 2-o'rinni qo'lga kiritdi.
Ma'lumot uchun:
1-o'rin Toshkent davlat agrar universiteti "Yangi yulduzlar"jamoasi 2-o'rin O`zDJTU "Bolalar" jamoasi 3-o'rin Toshkent kimyo-texnologiya instituti "Atom" jamoasi qo'lga kiritdi.
"Bolalar" jamoasining 2-o'rinni qo'lga kiritishi ularning tayyorgarligi va ijodkorligini ko'rsatib berdi. Jamoaning har bir a'zosi katta mehnat va sa'y-harakat bilan musobaqaga tayyorlanib, ajoyib chiqishlar qildilar.
Mazkur musobaqada g'olib bo'lgan jamoalarni tabriklaymiz va kelgusi musobaqalarda ularga katta zafarlar tilab qolamiz!

On May 24, the "Tashkent Mayor's Cup" competition of the funny and smart people was held.
The 1st place was won by the Tashkent State Agrarian University "New Stars" team, the 2nd place was won by the UzSWLU "Bolalar" team, and the 3rd place was won by the "Atom" team of the Tashkent Institute of Chemical Technology.
The 2nd place of the "Bolalar" team showed their preparation and creativity. Each member of the team prepared for the competition with great effort and made excellent performances.
We congratulate the winning teams of this competition and wish them great success in future competitions!