14-dekabr kuni Oʻzbekiston davlat jahon tillari universitetiga StrikePlagiarism tashkiloti xodimlari Akmaral Kuzhiyeva hamda Dinara Bastaubayeva tashrif buyurdi.
Tashrif davomida universitet rektori Ilxomjon Tuxtasinov va universitet rahbariyati vakillari vakillari bilan uchrashuv tashkil etildi.
Uchrashuv doirasida mehmonlar tomonidan StrikePlagiarism.com tashkilotining asosiy vazifalari, taklif etadigan xizmatlari va taʼlim sifatini oshirishga qoʻshadigan hissalari toʻgʻrisida taqdimot oʻtkazildi.

On December 14, Akmaral Kuzhiyeva and Dinara Bastaubayeva, employees of the Organization of StrikePlagiarism, visited the Uzbekistan State World Languages University.
During the visit, a meeting was organized with the rector of the university Ilkhomjon Tukhtasinov and representatives of the university leadership.
By guests as part of the meeting StrikePlagiarism.com a presentation was held on the main tasks of the organization, the services it offers and its contributions to improving the quality of education.