Mallayev Abdug’ani Kayumovich Oʻzbekiston davlat jahon tillari universitetining Ingliz filologiyasi fakulteti oʻquv ishlar boʻyicha dekan muovini etib tayinlandi
MEHNAT FAOLIYaTI
2003-2003 yy. - O‘zbekiston davlat jahon tillari universiteti ma’naviyat va ma’rifat bo‘limi metodisti
2003-2003 yy. - O‘zbekiston davlat jahon tillari universiteti nemis va roman tillari tarjima kafedrasi laboranti
2003-2005 yy. - O‘zbekiston davlat jahon tillari universiteti magistratura talabasi
2005-2013 yy. - O‘zbekiston davlat jahon tillari universiteti marketing bo‘limi nazoratchisi, katta nazoratchisi
2013 y. - h.v.  - O‘zbekiston davlat jahon tillari universiteti ingliz tili II fakulteti yoshlar bilan ishlash bo‘yicha dekan muovini

Маллаев Абдугани Каюмович назначен заместителем декана по учебной работе факультета английской филологии Узбекского государственного университета мировых языков.
ТРУДОВАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ 2003-2003 гг. - методист кафедры духовности и просветительства Узбекского государственного университета мировых языков 2003-2003 гг. - Ассистент кафедры перевода немецкого и романских языков Узбекского государственного университета мировых языков 2003-2005 гг. - Магистрант Узбекского государственного университета мировых языков 2005-2013 гг. - Научный руководитель, старший научный сотрудник отдела маркетинга Узбекского государственного университета мировых языков. 2013 - х.в. - Заместитель декана по работе с молодежью II факультета английского языка Узбекского государственного университета мировых языков.