18-may kuni Toshent Botanika bog’ida Yevropa Ittifoqi va O’zbekiston hamkorligining 30 yilligiga bag‘ishlangan Yevropa Ittifoqi festivali bo’lib o’tishi haqida xabar bergan edik.
Mazkur bayram tadbirida O’zDJTU Marketing va talabalar amaliyoti boʻlimi boshligʻi B.Odilov, oliygoh mas’ullari va talabalari ham ishtirok etdi.
Universitet vakillari boshchiligida talabalar festival doirasida tashkil etilgan ko’rgazmalar, tadbirlar, turli o’yinlar va viktorinalarda qatnashib, bir qancha esdalik sovg’alarini qo’lga kiritishdi.
Shuningdek, festival so’nggida bo’lib o’tgan Gala-konsert namoyishini ham tomosha qilib, mashhur va iste’dodli san’atkorlar chiqishlari-yu kuy-qo’shiqlaridan bahramand bo’lishdi.

On May 18, we reported that the European Union festival dedicated to the 30th anniversary of the cooperation between the European Union and Uzbekistan will be held in the Toshent Botanical Garden.
B. Odilov, the head of the Department of Marketing and Student Practice of UzSWLU, officials and students of the university also took part in this holiday event.
Under the leadership of university representatives, students took part in exhibitions, events, various games and quizzes organized within the framework of the festival and won a number of souvenirs.
They also watched the Grand concert held at the end of the festival and enjoyed the performances and songs of famous and talented artists.