O’zbekiston davlat jahon tillari universitet qabul komissiyasi Call markazi o’z faoliyatini davom ettirmoqda.
Call markazga qo’ng’iroq qilayotgan barcha talabgorlarga 2024-yil uchun qabul masalalari, xususan, universitet haqida boshqa ma’lumotlar taqdim etib borilmoqda. Shuningdek, oliygoh haqida batafsil bilmoqchi bo’lib, O’zDJTU asosiy binosiga tashrif buyurgan abituriyentlar bilan ham Qabul komissiyasi xodimlari tomonidan suhbatlar tashkil etilyapti.
Oʻzbekiston davlat jahon tillari universitetining qabul komissiyasi abituriyentlarning barcha savollariga quyidagi telefon raqamlari (Call center) orqali javob bermoqda:
+998955104144
+998955094144
+998955034144
Ish vaqti: 9:00 dan 18:00 gacha
Siz ham O’zDJTU Call markaziga qo’ng’iroq qilib, universitet haqidagi o’zingizni qiziqtirgan savollarga javob olishingiz mumkin.

The call center of the Uzbekistan State World Languages ​​University Admission Commission continues its activities.
All applicants who call the call center are provided with other information about admission issues for 2024, in particular, the university. Interviews are also organized by the staff of the Admissions Committee with applicants who want to learn more about the university and visit the main building of UzSWLU.
The admissions committee of the Uzbekistan State University of World Languages ​​answers all the questions of the applicants through the following telephone numbers (Call center):