O’zbekiston davlat jahon tillari universitet qabul komissiyasi Call markazi o’z faoliyatini davom ettirmoqda.
Call markazga qo’ng’iroq qilayotgan barcha talabgorlarga 2024-yil uchun qabul masalalari, xususan, universitet haqida boshqa ma’lumotlar taqdim etib borilmoqda. Shuningdek, oliygoh haqida batafsil bilmoqchi bo’lib, O’zDJTU asosiy binosiga tashrif buyurgan abituriyentlar bilan ham Qabul komissiyasi xodimlari tomonidan suhbatlar tashkil etilyapti.
Oʻzbekiston davlat jahon tillari universitetining qabul komissiyasi abituriyentlarning barcha savollariga quyidagi telefon raqamlari (Call center) orqali javob bermoqda:
+998955104144
+998955094144
+998955034144
Ish vaqti: 9:00 dan 18:00 gacha
Siz ham O’zDJTU Call markaziga qo’ng’iroq qilib, universitet haqidagi o’zingizni qiziqtirgan savollarga javob olishingiz mumkin.

Колл-центр продолжает работу.
Колл-центр Государственной приемной комиссии университетов мировых языков Узбекистана продолжает свою деятельность.
Всем абитуриентам, позвонившим в колл-центр, предоставляется иная информация по вопросам поступления на 2024 год, в частности, вуз. Собеседования также организуются сотрудниками Приемной комиссии с абитуриентами, желающими больше узнать об университете и посетить главный корпус УзГУМЯ.
Приемная комиссия Узбекского государственного университета мировых языков отвечает на все вопросы абитуриентов по следующим телефонам (Колл-центр):