O'zbekiston davlat jahon tillari universiteti akademik litseyi ichki monitoringi.
O'zbekiston davlat jahon tillari universiteti akademik litseyi ichki monitoring guruhining 2023-2024-o’quv yili 1-semestr natijalariga ko'ra akademik litsey pedagog - xodimlarining faoliyati tahlil etildi.
O’zbekiston Respublikasi Prezidentining 2020-yil 3-dekabrdagi “Iqtidorli yoshlarni saralab olish tizimi va akademik litseylar faoliyatini takomillashtirish chora-tadbirlari to’g‘risida”gi 4910-sonli qarorining ijrosini ta’minlashda hamda akademik litseyning taʼlim jarayoni, o’sib kelayotgan yosh avlodga to’laqonli taʼlim berishda innovatsion texnologiyalarni tadbiq etish, o’qitish tizimini takomilashtirish ishlarida faol ishtirok etayotgan yuqoridagi pedagoglar "Eng namunali o'qituvchi" deb topildi.
O'zining fidoiyligi, faoligi, samarali mehnatlari, yuqori natijalari va erishgan ulkan yutuqlari uchun akademik litsey ustozlariga tashakkur bildiramiz.

According to the results of the 1st semester of the 2023-2024 academic year of the academic lyceum of the Uzbekistan State University of World Languages, the activities of academic lyceum pedagogues - employees were analyzed.
In ensuring the implementation of the decision of the President of the Republic of Uzbekistan dated December 3, 2020 No. 4910 "On the system of selecting talented young people and measures to improve the activities of academic lyceums" and the educational process of the academic lyceum, which is growing The above pedagogues who actively participate in the implementation of innovative technologies and improvement of the teaching system in providing full education to the young generation were named "The Most Exemplary Teacher".
We would like to thank the teachers of the academic lyceum for their dedication, activity, effective work, high results and great achievements.