Roman-german filologiyasi fakulteti yangi o‘quv yiliga tayyor!
O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetining Roman-german filologiyasi fakulteti 2026–2027-o‘quv yilini munosib kutib olish uchun barcha zarur sharoitlarni yaratdi.
Fakultetning o‘quv auditoriyalari va umumiy foydalanish hududlari tartibga keltirilib, talabalarni yangi o‘quv yilida qulay va ozoda muhitda kutib olishga tayyor holatga keltirildi.
Yangilangan muhitda talabalarni yangi bilimlar, qiziqarli mashg‘ulotlar va yangi imkoniyatlar kutmoqda. Fakultet jamoasi esa yangi o‘quv yilini ko‘tarinki kayfiyat va ezgu maqsadlar bilan qarshi olishga shay.

Факультет романской и германской филологии готов к новому учебному году!
Факультет романской и германской филологии Узбекского государственного университета мировых языков создал все необходимые условия для достойной встречи 2026–2027 учебного года.
Учебные аудитории и зоны общего пользования факультета приведены в порядок и подготовлены к встрече студентов в новом учебном году в комфортной и чистой обстановке.
В обновлённой среде студентов ждут новые знания, интересные занятия и новые возможности. Коллектив факультета готов встретить новый учебный год с приподнятым настроением и благими целями.